O firmie

Historia powstania spółki LARS Co. sięga roku 1983, kiedy trzech przyjaciół postanowiło wspólnie realizować własne projekty, wykorzystując swoją wiedzę o elektronice i nowoczesnej technologii produkcji.

Początkowo nasza działalność skupiała się na projektowaniu i produkcji opartej na własnych patentach, aparatury diagnostyczno - pomiarowej, sprzętu komputerowego oraz elektronicznego sprzętu diagnostyczno-medycznego.

Od 20 lat koncentrujemy się na wdrażaniu i optymalizacji projektów technicznych naszych klientów z zakresu szeroko pojętej elektroniki i seryjnego montażu kontraktowego. Jesteśmy specjalistami w kompleksowej obsłudze naszych biznesowych partnerów od etapu tworzenia projektu, przez opracowanie i wykonanie prototypów, wdrożenie serii pilotażowej, na seryjnej produkcji kończąc. Do grona naszych klientów należą znani na rynku producenci elektroniki użytkowej i przemysłowej z obszaru szeroko rozumianych nowoczesnych technologii.

W ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą działalność o rozwiązania dedykowane dla instytucji użyteczności publicznej i jednostek terytorialnych, dostosowując swoje możliwości do najnowszych dyrektyw unijnych i promujących rozwiązania energooszczędne. Nasze zaangażowanie i skuteczność działania zostały wysoko ocenione przez naszych klientów, dzięki czemu zyskaliśmy opinię wiarygodnego i solidnego partnera w biznesie. Firma LARS Co. w branży elektroniki kontraktowej znana jest nie tylko w Polsce, ale również w Europie i Stanach Zjednoczonych.

LARS Co. dysponuje jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce, mogącym sprostać wymaganiom jakościowym technologii bezołowiowej i surowym normom montażu w 3-ciej klasie czystości technologicznej dla produkcji specjalnych.

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w projektowaniu elektroniki, podjęliśmy wyzwanie opracowania trwałych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska produktów oświetleniowych opartych na technologii LED, dla których stworzyliśmy markę ESSE – Energy Saving Solution Enterprise.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii LED oraz autorskich rozwiązań powstały innowacyjne i funkcjonalne produkty, umożliwiające efektywne zarządzanie zużyciem energii elektrycznej na cele oświetleniowe, do których poznania zapraszamy wszystkich Państwa.

Więcej informacji o naszej firmie, działalności kontraktowej i zakresie świadczonych usług znajdziecie Państwo na stronie http://www.larsco.com.pl.

powered by WEB interface

Serwis ESSE wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij