Aktualności

Firma LARS Co. dla swojej marki ESSE


oświetlenia energooszczędnego 

POSZUKUJE DO WSPÓŁPRACY:

 • kreatywnych dekoratorów i projektantów wnętrz
 • ambitnych architektów wnętrz
 • projektantów oświetlenia
 • doświadczonych i sumiennych wykonawców
 • architektów krajobrazu
 • elektryków
 • firm budowlanych 
 • partnerów handlowych 
 • dystrybutorów

OFERUJEMY

 • prowizje od wszystkich produktów 
 • innowacyjne, wysokiej jakości produkty oświetleniowe, objęte kilkuletnią gwarancją producenta
 • darmowe materiały reklamowe
 • wsparcie techniczne podczas projektowania oświetlenia u Inwestora 
 • doradztwo w zakresie oświetlenia poszczególnych miejsc we wnętrzach oraz na zewnątrz
 • możliwość przyjazdu do Klienta
 • możliwość testowania produktów oświetleniowych w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów świetlnych we wnętrzach

Serdecznie zapraszamy!!!


LIII spotkanie Forum "Energia -Efekt - Środowisko" Konsultacje projektów programów priorytetowych w ramach Systemu Zielonych Inwestycji GIS, NFOŚiGW, Warszawa 28.11.2012

W dniu 28 listopada 2012 roku odbyliśmy LIII spotkanie Forum  „Energia – Efekt – Środowisko”. LARS Co. wzięło udział w spotkaniu, którego tematem były konsultacje projektów programów priorytetowych NFOŚiGW, które będą realizowane w ramach Systemu Zielonych Inwestycji  – SOWA  (Energooszczędne oświetlenie uliczne) i GAZELA (Niskoemisyjny transport).


XLV spotkanie Forum"Energia - Efekt - Środowisko", Prelekcja pt. "Energooszczędne i Inteligentne Oświetlenie LED", NFOŚiGW, Warszawa 14.09.2012

XLV spotkanie Forum "Energia - Efekt - Środowisko", które odbyło się 14 września 2012 r poświęcone zostało energooszczędnemu i inteligentnemu oświetleniu. Firma LARS Co. prezentowała "Energooszczędne i Inteligentne Oświetlenie LED". Przedstawione zostały produkty oświetleniowe LED wraz z systemem zarządzania, wdrożenia oraz planowany rozwój technologii.  Podczas dyskusji wymieniano często polemiczne poglądy na dotychczasowe realizacje i dalszy rozwój technologiczny systemów energooszczędnego oświetlenia.


Prelekcja pt. "Inteligentne oświetlenie to ważny czynnik w ograniczeniu zużycia energii", NFOŚiGW, Warszawa 19.04.2012Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego "ŚWIATŁO 2012", Warszawa 12-14.03.2012

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na jubileuszowej XX edycji Targów Światło 2012 oraz za duże zainteresowanie naszymi energooszczędnymi produktami oświetleniowymi. Po raz kolejny nasze produkty zostały wyróżnione nagrodami. W tym roku rodzina liniowych opraw LED otrzymała:

 • I nagrodę za Najlepszy wyrób Targów Światło 2012 w kategorii "Oświetlenie dla biur i administracji oraz oświetlenie techniczne dla przemysłu i biznesu"
 • III nagrodę Ministra Gospodarki za Najbardziej Innowacyjny Produkt lub Technologię Targów Światło 2012 

DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!V Forum Gospodarcze: Energia i  Środowisko, Warszawa 07.12.2011

Zespół LARS Co. miał przyjemność uczestniczyć w V Forum, spotkaniu przedsiębiorców, przedstawicieli administracyjnych i samorządowych, inwestorów i finansistów oraz zaproszonych gości zagranicznych reprezentujących instytucje publiczne i gospodarcze. V Forum Gospodarcze, realizowane było w eksperckiej formule, nastawionej na wymianę poglądów w profesjonalnym gronie. Poświęcone było przyszłości energii, innowacjom w sektorze "czystej" energii i ochronie środowiska. Była również mowa o budownictwie ekologicznym, oświetleniu ulicznym i drogowym, gdzie produkty ESSE wpisują się jako energooszczędne i proekologiczne.Energooszczędne Innowacyjne Technologie Oświetleniowe, Łódź 27-28.10.2011

W Instytucie Elektroenergetyki Politechniki Łódzkiej odbyła się konferencja adresowana do wszystkich, którzy są zainteresowani zmniejszeniem zużycia energii elektrycznej w instalacjach energetycznych, w tym głównie oświetleniowych poprzez zastosowanie energooszczędnych rozwiązań. Produkty ESSE do oświetlenia wewnętrznego jak i drogowego wpisują się w tę tematykę. Mieliśmy okazję zaprezentować Państwu nasze oprawy LED, które cieszyły się sporym zainteresowaniem, za które serdecznie dziękujemy.     Spotkanie branżowe: Nowoczesne wnętrza, Wrocław 26.10.2011

Na spotkaniu branżowym "Nowoczesne wnętrza" spotkaliśmy się z architektami i projektantami. Zaprezentowaliśmy Państwu nasze produkty oświetleniowe, jak również mieliśmy wykład pt. "Innowacyjne oświetlenie LED", podczas którego przedstawiliśmy połączenie technologii LED z nowatorskimi rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach ESSE.  
Seminarium: Rewitalizacja osiedli z wielkiej płyty, Wrocław 25.10.2011

Było nam bardzo miło spotkać Państwa na seminarium dedykowanym zarządcom nieruchomości, takim jak Spółdzielnie Mieszkaniowe i Wspólnoty, ale nie tylko. Nasze produkty, a przede wszystkim LEDSENA, która jest dedykowana dla SM cieszyła się sporym zainteresowaniem, przede wszystkim dlatego, że jest dostosowana do zmieniających się potrzeb i oczekiwań obecnych mieszkańców osiedli. Oświetlenie ESSE przyczynia się do polepszenia warunków życia mieszkańców oraz rozwiązania problemów społecznych związanych z oświetleniem klatek schodowych i części wspólnych, a co za tym idzie: zapewnia komfort i bezpieczeństwo.  Future 4 Building, 17-18.10.2011

Możliwości i zagrożenia budownictwa zrównoważonego


Seminarium: Rewitalizacja osiedli z wielkiej płyty, Warszawa 28.09.2011

Zespół LARS Co. miał przyjemność brać udział w programie doskonalenia zawodowego zarządców nieruchomości. "Rewitalizacja osiedli z wielkiej płyty" skierowane było dla zarządców nieruchomości budynkowych: spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, towarzystw budownictwa społecznego, firm zarządzających nieruchomościami mieszkaniowymi i biurowymi. 


Export Finance II, Warszawa 14.09.2011 


Międzynarodowe Targi Oświetlenia Światło 2011

W tym roku również mieliśmy okazję gościć Państwa na naszym stoisku podczas Międzynarodowych Targów Światło.

LARS zdobył I nagrodę targów Światło 2011 za linię energooszczędnych lamp ESSE – Inteligent Panel LED, oraz I nagrodę Ministra Gospodarki w konkursie na najbardziej innowacyjny produkt lub technologię na Targach ELEKTROTECHNIKA, CENERG i SWIATŁO 2011


Międzynarodowe Targi Oświetleniowe Światło 2010

Miło nam było gościć Państwa na naszym stoisku podczas Międzynarodowych Targów Oświetleniowych Światło 2010, które odbyły się w Centrum Expo XXI w Warszawie w dniach 4-6 marca b.r.

Stoisko firmy LARS Co. sp.j. cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi, co zaowocowało nawiązaniem wielu cennych kontaktów handlowych.

Nasze produkty zyskały uznanie jury konkursu targowego.

Miło nam poinformować Państwa, że w ramach konkursów organizowanych pod auspicjami Targów Światło 2010 firma LARS, w konkursie na Najlepszy wyrób targów zdobyła I miejsce w kategorii LEDy i ich zastosowanie za linię energooszczędnych lamp LED ESSE LEDSENA oraz otrzymała II Nagrodę Ministra Gospodarki w konkursie na najbardziej innowacyjny produkt lub technologię prezentowaną na targach za „Inteligentną lampę uliczną LED”.

 

Produkty LARS w Strefie Innowacji.

 

Stoisko LARS cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi.

 

Wręczenie nagród przez jury targowe.

Statuetki i pamiątkowe dyplomy odbiera Prezes firmy LARS - Pan Krzysztof Łagutko.

 

Zespół LARS na stoisku firmowym.

 

Konferencja w Rzeszowie

W dniu 19 listopada 2009 r. w Rzeszowie odbyła się konferencja „Ekologiczne oświetlenie dla Gmin Podkarpacia”. Organizatorem konferencji było Centrum Doradztwa Gospodarczego, a patronat nad imprezą objął Związek Komunalny „WISŁOK” , zrzeszający gminy i instytucje z województwa podkarpackiego.

Konferencja poświęcona była omówieniu metod oszczędzania energii elektrycznej w oświetleniu, wskazaniu zastosowań i zalet technologii LED oraz możliwości pozyskania dofinansowania na realizację inwestycji w oświetlenie.

Jednym z prelegentów była firma LARS, która przybliżyła uczestnikom konferencji specyfikę technologii LED. Zaprezentowane przez LARS lampy uliczne ESSE STREET LIGHT z systemem zdalnego zarządzania ich pracą oraz lampy LED do oświetlenia wnętrz spotkały się z dużym zainteresowaniem i były przedmiotem żywej dyskusji w trakcie spotkania.

Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom konferencji i organizatorom za poświęcony czas i zainteresowanie.

 

powered by WEB interface

Serwis ESSE wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij